KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422049
nr 1242 2049
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Elefant. Signerad, numrerad 5/20. Motivet: 48x47 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:41:22
2/3 14:53:35
18 mar
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander